iTRAS > Katalog > Holašovický kruh > Doporučení

Doporučení pro Holašovický kruh

Zobrazuji jediné 4 doporučení prezentace Holašovický kruh:

V Holašovickém kruhu jsem byla loni o dovolené. Řádně jsem zaplatila vstupné 35 Kč, strávila jsem tam celé jedno odpoledne. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací i to, jak kameny použít k léčbě. Pak jsem se tam vrátila ještě na hodinu jeden večer a hodinu před naším odjezdem z toho kraje. Tyto dvě návštěvy už jsem neplatila nic. Paní byla příjemná, vstřícná a přátelská. Jedná se o soukromý pozemek a dle toho by se tam každý měl chovat. Za mě můžu říct, že návštěva stojí za to. Letos v září se tam chystám znovu s kamarádkou. Máme domluvenou návštěvu s výkladem.

Růžena Chromá

rose.chroma@seznam.cz


Musím naprosto souhlasit se zdejšími negativními názory. Při návštěvě Holešovického kruhu jsme zažili podobný scénář (zvědavé toulky za obřími cedulemi a hledání kasičky), kde navíc po dojití ke kasičce jsme bohužel zjistili, že u sebe máme 15 Kč. V zápětí na místo přichvátala „paní domácí,“ která nám udělala nehoráznou scénu, nenechala nás prohlídku dokončit a starala se jen a pouze o vstupné. Samozřejmě jsme slíbili, že dojdeme do auta pro druhou peněženku a zaplatíme. To ovšem nestačilo a museli jsme vyrazit okamžitě za jejího doprovodu a drobnohledu. O tom, že byla po celou dobu krajně nepříjemná, je téměř zbytečné se rozepisovat :) Návštěva nás naprosto znechutila. A to musím říct, že už nástupem paní domácí se slovy: „Tak jste si to tady prohlídli, zaplaťte vstupné!“

Michal

[+420] 608 767 152 ~ aktimel@seznam.cz


Bohužel jsem tady dnes (18. 8. 2015) měl také nepříjemný zážitek se stejnou divnou osobou jako Antonín Krejčíř (viz další reference). Byl jsem tu ve 21.00, v šeru soumraku bych místní kasičku nenašel i kdybych věděl kde je. Ta ženská sedí doma u monitoru a neváhá přijet potmě obtěžovat meditující. Těch 35 korun jsem ji zaplatil, ale věřte mi, že ten 5minutový příval negativní energie za to nestál. Odjížděl jsem se zkaženou náladou. Byl jsem tam naposled.

Petr Petrus

obchodník

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Dle mého mínění se jedná pouze o komerční záležitost přiživující se na Holašovicích. Areál není oplocen. Na kraji areálu je jakási informace o vstupném, ale žádná pokladna. Já, nic netušící turista jdoucí kolem jsem zvědavě zamířil směrem ke kamennému kruhu, abych se blíže podíval o co se jedná a zda má cenu se zde zdržet. V tom vystartovala z blízkého přístřešku "osoba" ženského pohlaví na kole a striktně trvala za zaplacení plného vstupného, protože se prý nacházím na soukromém pozemku. Nic nedala na mé namítání, že jsem přišel jen zvědavě nakouknout o co se jedná a na místo nabízených 20 Kč za 2 fotografie trvala striktně na uhrazení plného vstupného 35 Kč. Vychrlila na mě tolik negativní energie a jedovatých slov a to i přesto, že jsem již zaplatil plné vstupné, že jsem z místa okamžitě zmizel. Pokud toto místo něco vyzařuje, tak to rozhodně není nic pozitivního a po mé zkušenosti se mu doporučuji vyhnout velkým obloukem, pokud si nechcete zkazit hezký zážitek z krásné obce Holašovice.

Antonín Krejčíř

cykloturista

krejcira@seznam.cz

Holašovický kruh

Holašovický kruh

jihočeské Stonehenge — Novodobá megalitická stavba připomínající slavné anglické megality Stonehenge či Rollright Stones; podle psychotroniků má údajně nejsilnější energii ze všech tuzemských megalitů postavených člověkem. Kruh má průměr 30 m a tvoří jej 25 obřích kamenů.
© 2009–2020 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz