iTRAS > Katalog > Hotel Výhledy > Doporučení

Doporučení pro Hotel Výhledy

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Hotel Výhledy:

V říjnu 2007 jsme pořádali 3 denní firemní cyklistický zájezd za krásami Českého lesa. Ubytování a stravování v hotelu Výhledy bylo zajištěno velmi profesionálně a ke spokojenosti všech zúčastněných. Kvalita a výběr jídel byl hodnocen velmi kladně a chování personálu bylo též velmi příjemné a bezproblémové. Ubytování a pořádání firemních akcí v tomto hotelu mohu určitě všem doporučit.

Petr Procházka

člen představenstva firmy Area TZB a.s.

V říjnu 2008 jsme v hotelu Výhledy pořádali svatební hostinu. Místo pro konání takové slávy jsme vybírali dlouho a pečlivě a musím říct, že jsme nemohli vybrat lépe. Co se týká personálu, byl velice profesionální a příjemný. Výzdoba přesně odpovídala našim představám a na večerní hostině se také objevilo vše co jsem si přáli - dokonce i pečené selátko :-) Paní provozní nám vyšla vstříc a i když jsme nenaplnili kapacitu hotelu, měli jsem ho celý víkend jen pro sebe. Prostě svatba jak má být! Všem zaměstnancům hotelu moc děkujeme a budeme doporučovat dále.

Kateřina Slavíková


Hledáte místo, kde si odpočinete po celoročním shonu? Zkuste hotel Výhledy, který najdete nedaleko Domažlic, místo s nádherným výhledem po chodské krajině Českého lesa a výchozím rozcestníkem mnoha cyklo i turistických tras. Našli jsme zde ubytování v klidném pokoji s potřebným vybavením, posezení ve stylové restauraci, nabízející kromě chutných jídel i příjemnou atmosféru, dále příjemný personál, který nám poskytl přátelskou pozornost a péči. Dovolená, kterou jsme zde prožili splnila naše očekávání (snad kromě počasí) a bude patřit k těm, na které se nezapomíná. Doporučujeme všem, které těší procházky hlubokými lesy i možnost poznat historii a vypravit se po stopách života Chodů. Hotel Výhledy nám poskytl potřebné zázemí, zajistil příjemný start ráno a útulný azyl a posezení při večerním návratu. Děkujeme personálu hotelu!

J + J Binarovi


V roce 2007 jsme slavili kulaté jubileum. Oslavy se zúčastnili převážně zahraniční hosté, kteří byli maximálně spokojeni s obsluhou i výběrem jídel. Zaměstnancům děkujeme a rádi se k Vám budeme vracet.

Helena Mühlbauerová


Po týdenním pracovním pobytu v červnu 2009 mohu "pouze" doporučit v hotelu Výhledy pobejt, vidět a ochutnat, se vší profesionalitou. Díky!

Miroslav Hanuš


K oslavě manželových kulatin jsme zvolili již otestovanou restauraci v hotelu Výhledy na Chodsku.Touto cestou bych ráda poděkovala paní provozní a cukrářce Lence Tauerová, která zajistila oslavu do puntíku a její sladkosti se jen rozplývaly na jazyku. Dále poděkování do kuchyně Frantíkovi, který udělal pomyšlení všem jedlíkům a dietáři neměli šanci odolat vůni, vzhledu a hlavně chuti dobrotám, které nám uvařil. Pochvala patří také barové obsluze Štefanovi, který se s úsměvem staral o to, aby žádná sklenka nebyla dlouho suchá! A jelikož 2/3 účastníků oslavy byla z Prahy a okolí, využili jsme i ubytování v hotelu. I zde jsme byli naprosto spokojeni. S čistým svědomím mohu doporučit restauraci i hotel.

Veronika Procházková

Hotel Výhledy

Hotel Výhledy

ubytování a restaurace v CHKO Český les u obce Domažlice — Hotel vhodný pro ubytování turistů a cykloturistů, rodinnou dovolenou, ale i pro pořádání rodinných a firemních akcí. V hotelu se nabízí 1 až 3 lůžkové pokoje, restaurace s 2 letními terasami, 2 salónky, dětský koutek aj. Ceny od 550 Kč za osobu/noc.
© 2009–2020 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz