iTRAS > Katalog > Penzion U Černého kohoutka > Doporučení

Doporučení pro Penzion U Černého kohoutka

Zobrazuji všech 15 doporučení prezentace Penzion U Černého kohoutka:

S manželem jsme velcí milovníci turistiky, ale Šumavu jsme navštívili letos poprvé, neboť je od našeho bydliště dosti vzdálená. Nelitovali jsme. U Černého kohoutka jsme byli velice spokojeni. Z dosud navštívených penzionů, je tento na prvním místě. Spokojenost byla hlavně s ubytováním (prostorný, čistý a útulný pokoj), stravováním a přístupem personálu. Ještě jednou touto cestou děkujeme p. Sochorové a p. Bílkovi za příjemný pobyt, na který budeme dlouho vzpomínat.

Jiřina Suchánková


Chvíle strávené v tomto penzionu byly velmi příjemné. K tomu přispěli hlavně majitelé paní Klára a pan Petr svým velmi vstřícným a milým přístupem ke káždému z nás. Je nutné také vyzdvihnout vynikající kuchyni paní Kláry. Prostředí, do kterého je penzion zasazen, lahodí nejen lidskému oku, ale i duši. Byla to naše jedna z nejkrásnějších dovolených v ČR!

Markéta Vrtalová


Krásné místo, skvělé služby, vstřícné jednání a ochota personálu, pohodlí jako doma - prostě paráda! Děkujeme.

Pavel Kurečka


U Černého kohoutka jsem byli již několikrát a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Ubytování je stylové a zároveň velmi vkusně zařízené. Se vstřícným a milým personálem si připadáte jako doma. Těšíme se na další příjemné chvíle strávené zde.

Ivana Broučková


Ubytování i poskytované služby neměly chybu, kuchyně paní domácí byla vynikající. Penzion mohu jen doporučit, letos jedeme zase.

Kateřina Vltavská


Příjemné a pohodové domácí prostředí pro rodiny s dětmi. Milým zpestřením je domácí mazlík Fíček :)

Zdeněk Štětina


V roce 2009 jsme na tento penzion narazili s manželkou náhodou. V roce 2010 už to byla naše volba a opět jsme byli spokojeni. Stejně tak naši známí, kteří na naše doporučení penzion rovněž navštívili. Určitě se sem zase někdy vrátíme. Majitelům přejeme, aby se jim vysoký standard dařilo udržet.

Jan Tahal


Dovolená v penzionu U Černého kohoutka byla nádherná, proto se tam chystáme s rodinou znovu. Penzion jsme doporučili několika známým pro skvělé zázemí a služby. Doporučuji každému, kdo si potřebuje pořádně odpočinout. Vířivka s pohledem na tamní panoramata, to je neskutečný zážitek. Všem doporučuji!

Kamila Holcová


Jsme s manželem velmi rádi, že jsme tento penzion objevili. Pojedeme sem v letošním roce již potřetí a doporučili jsme ho i svým známým. Všichni dosud byli velmi spokojeni.

Karla Sedláková


Penzion U Černého Kohoutka je zatím nejlepší penzion, jaký jsem v České republice navštívila. Vřele doporučuji všem, hlavně rodinám s dětmi.

Martina Kohoutková


Krásné prostředí, ochotní provozovatelé a výborná kuchařka. Vřele doporučuji k návštěvě, zcela zajisté nebude nikdo zklamán. Provozovatelé Vám splní téměř každé přání - kromě počasí :)

Jana Honsová


Dovolená v tomto penzionku celou rodinu nadchla a jediné co můžeme dodat je, že se znovu vrátíme užít si pohodu, krásné prostředí, úžasnou kuchyni a velice příjemné majitele včetně psů :)

Šárka Němcová


Perfektní dovolená, příjemné prostředí, velmi vstřícný přístup majitelů, vřele doporučuji!

Dušan Hric


V penzionu jsme byli v tomto roce již posedmé a jelikož jsme byli opět spokojeni, tak jsme si pobyt zamluvili i na příští rok.

Jana Šiková


Vřele dopuručuji, maximální relax a plno zážitků v okolí penzionu.

Radim Potiorek

Penzion U Černého kohoutka

Penzion U Černého kohoutka

ubytování v horském rodinném penzionu na Šumavě — Horský rodinný penzion ve vesnici Nový Dvůr u Zdíkova v centrální části chráněné krajinné oblasti Šumava. K dispozici je mj. ubytování v zařízených pokojích a apartmánech, terasa, dětské hřiště, bazén, sauna aj. Možnost stravování. Cena od 390 Kč.
© 2009–2018 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz