iTRAS > Katalog > Apartmán Bungalow > Doporučení

Doporučení pro Apartmán Bungalow

Zobrazuji jediné 2 doporučení prezentace Apartmán Bungalow:

V apartmánu Bungalow v Desné jsme byli ubytováni s manželem v březnu r. 2015 a strávili jsme tu báječnou dovolenou díky přátelskému a vstřícnému jednání majitelů. Ubytování bylo naprosto perfektní, chata dokonale vybavená, čistá, voňavá. Bungalow obklopen lesy, kolem protékal potůček. Z okna jsme zahlédli i srnky, které se přišly napít k vodě. Prostě klid a pohoda. Vřele všem doporučujeme. Člověk hned vycítí, že majitelé se snaží udělat vše pro pohodlí návštěvníků. Rozhodně se na toto úžasné místo vrátíme a děkujeme.

Dana Prokopová

OSVČ

[+420] 603 537 518 ~ df.tha@seznam.cz


Navštívili jsme toto ubytování 2x a pokaždé jsme byli mile překvapeni přístupem, ochotou a starostlivostí majitele k návštěvníkům. Pokud chce někdo prožít skvělou dovolenou uprostřed krásné přírody (v létě i v zimě), navíc podtrženou ubytováním, kde se o Vás skvěle postarají, doporučujeme!!!

Mojmír Kubelka

důchodce

[+420] 558 881 957 ~ mojmir.kubelka@seznam.cz

Apartmán Bungalow

Apartmán Bungalow

levné ubytování pro turisty a rodiny v Jizerských horách — Ubytování v kompletně zařízených čtyřlůžkových chatkách a čtyřlůžkovém apartmánu na okraji horského městečka Desná v Jizerských horách. K dispozici je také úschovna kol, venkovní posezení a ohniště pro opékání a grilování. Ceny od 190 Kč.
© 2009–2023 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz