iTRAS > Katalog > Chalupa Helena > Doporučení

Doporučení pro Chalupa Helena

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Chalupa Helena:

Týnčanská dovolená byla naprosto super, chalupa i zahrada jsou nádherné, udržované a je poznat, že pan Kudrna se stará o pohodlí hostů co to jen jde. Kromě běžných povinností hostitele se postaral i o náplň jednoho podvečera a jeho výlet po okolí patřil bezesporu do kategorie „úžasné!“. Jinak je třeba pochválit jeho lidský a klidný přístup a neuvěřitelnou ochotu. Prostě hostitel na 1*. A jeho útulná chalupa byla dokonalým dovolenkovým rájem. Večer na vyhřáté peci je lepší než lázně v Karlových Varech. Nemohu než doporučit všem, kdo si potřebují odpočinout.

rodina Synkova


Pobyt v chalupě Helena můžu shrnout jedním slovem: POHODIČKA. Naše tři vnoučátka si na peci připadala jako v pohádce pana Lady a na přenádherném dvoře bylo bezpečno i pro dva dvouleté rarášky, kluky dvojčátka. Pětiletá holčička si ráda hrála na peci a poslouchala pohádky. Pan majitel je pohodář a dobře se o nás postaral. I v blízkých Petrovicích je hezky a taky je možnost výletů po okolí. Pan majitel nám jich spoustu doporučil a bylo to moc fajn. Tahle chaloupka je ideální jak pro lidi s mrňaty, tak pro nás, vyšší střední věk. Doporučuji.

Jaroslava Klimentová

pracující babička

jaroslava.klimentova@seznam.cz


Velmi pěkné ubytování a ochotný majitel. Soukromí zaručeno!

Viktor Nosek


Absolvovali jsme velmi příjemný a ničím nerušený pobyt ve vzorně udržovaném objektu. Celá naše rodina, včetně psa, byla okouzlena a spokojena. Okolí krásné, vhodné k výletům i rozjímání.

Hana Šolcová


Se službami i objektem jsme byli spokojeni. Vše splnilo naše očekávání. Strávili jsme v Týnčanech pěknou dovolenou, chalupa nám plně vyhovovala a zcela nadšeni jsme byli z okolí, které jsme projížděli na kolech i autem. Klid, žádný dopravní provoz, žádní turisté a nádherná příroda. Všem vřele doporučujeme!

Věra Charvátová


Plná spokojenost, ticho a klid a blízko je Orlická přehrada. Majitel objektu plně k dispozici a strašně ochotný!

Jaroslav Rec

Chalupa Helena

Chalupa Helena

soukromé ubytování v obci Petrovice u Sedlčan-Týnčany — Původní venkovské stavení v oblasti s vžitým názvem kraj kamenů s nabídkou ubytování pro turisty a cykloturisty, skupiny přátel či rodiny s dětmi. K dispozici je až 7 lůžek, obývací pokoj s možností spaní na peci, zařízená kuchyně, velká zahrada aj.
© 2009–2023 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz