iTRAS > Katalog > Chata v Klení > Doporučení

Doporučení pro Chata v Klení

Zobrazuji jediné 4 doporučení prezentace Chata v Klení:

Prožili jsme zde báječných 14 dní. Chata, příslušenství a vkusně a účelně upravené okolí. Prima posezení u venkovního krbu (pitná voda ve studánce je kousek od chaty). Moc děkujeme, rádi se někdy vrátíme. Přátele jsme již nadchli fotkami z výletů do okolí (i vzdálenějších - chata je v ideální poloze pro výlety do Rakouska, pohraničí, Českého Krumlova, Kleť…).Vskutku jsme nenašli negativa.

Novákovi

Brno

novakfatty@seznam.cz


Vřele doporučuji tuto čistou a útulně zařízenou chatu. Byli jsme zde velmi spokojeni, dostatečné soukromí, klid a když je večer zima, určitě vám přijde vhod i krb. Dětem se zde taky moc líbilo. Rodiny s dětmi jistě ocení i cenu za pronájem. Paní Šedivá je velmi příjemná a doufám, že se sem zase podíváme :-)

Monika Kopřivová

na mateřské

monova@centrum.cz


Tuto chatu jsme letos navštívili poprvé. Chata samotná se nám velice líbila, všude čisto, zahrada chaty je oddělená stromky, takže je zde soukromí. I když jsme většinou cestovali po okolí a navštívili nějaké památky, využili jsme i venkovní krb a hlavně pingpongový stůl. Chatu doporučujeme, je zde opravdu krásně.

Jaroslav Městka

operátor

Chata v Klení, i když je umístěna v chatové osadě, zajišťuje soukromí živým plotem. Příjemné posezení zajišťuje krytá pergola s grilem. Vnitřní vybavení chaty je velice příjemné a pohodlné, kuchyňský kout poskytuje značné množství nádobí. Proto, když jsme se unaveni vraceli z výletů po krásné okolní krajině, byli jsme rádi, že jsme ubytováni právě zde. Chatu vřele doporučujeme.

Václav Slavík

instalatér

[+420] 732 208 820 ~ vac.slavik@seznam.cz

Chata v Klení

Chata v Klení

ubytování v soukromí v přírodním parku Novohradské hory — 5lůžková chata vhodná pro rodinnou dovolenou s dětmi, skupiny přátel, ubytování turistů a cykloturistů apod. K dispozici je plně zařízená kuchyně, dva pokoje, velká obytná místnost, sociální zařízení a venkovní zahrádka s posezením.
© 2009–2021 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz