iTRAS > Katalog > Dřevěnice Štramberk > Doporučení

Doporučení pro Dřevěnice Štramberk

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Dřevěnice Štramberk:

Šárka je spolehlivá a zodpovědná. V její štramberské roubence se budete cítit jako v pohádce. Masivní dřevěné stěny a nádherná lokalita vám dodají pocit bezpečí a pohodlí. Nejzajímavější památky malebného Štramberka máte jen pár minut chůze od roubenky. Dřevěnice nabízí ideální ubytování pro páry a rodiny, pravděpodobně nejlepší ve městě. Vřele doporučuji!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

www.robertvlach.cz ~ [+420] 775 686 693 ~ robert@vla.ch


Šárka a Jakub jsou moc fajn lidé. Ubytování v jejich štramberské roubence není jen o „ubytování“, ale o celkové příjemné náladě z vřelého přijetí a o příchuti pravého hřejivého domova. Dřevěnice je řemeslný skvost, vlastně jedna z nejpovedenějších roubenek ve Štramberku, která se pyšní i originálním roubeným nábytkem. Snad každý si tu chválí teplíčko z kachláků a přirozenou vůni dřeva :) Ubytování je na tichém místě hned u botanické zahrady s jezírky, a přitom nedaleko historického centra. Štrambersko jsem si zamiloval, je tu neustále co poznávat a rád se sem vracím.

Luboš Moravec

provozovatel portálu iTRAS

itras.cz ~ [+420] 602 719 089 ~ lubos.moravec@gmail.com


Chaloupka byla krásná, na skvělém místě kousek od centra i od železniční stanice. Šárka byla moc hodná, se vším nám pomohla. Mohu jen doporučit :)

Kateřina K.

Praha

www.airbnb.cz/users/show/14580559


Pěkné, útulné a čisté místo v překvapivě krásném městečku. Doporučuji!

Nerijus N.

Vilnius, Litva

www.airbnb.cz/users/show/32184213


Se Šárkou a její roubenkou jsme byli naprosto spokojeni. V přízemí se nachází obývák s plně vybavenou kuchyní, velký jídelní stůl s pěkným posezením, TV a kamny na dřevo. V přízemí je také sprchový kout a vana a ložnice pro 2 osoby. Nahoře je další prostor s přístupem na krásnou terasu s výhledem na protilehlé kopce. Dřevěnice byla láskyplně restaurovaná. Šárka nám byla vždy nápomocná, je to nadšený a opravdu nádherný člověk. Pobyt tu je nevšední zážitek. Škoda jen, že jsme neměli více času na poznání místního regionu a nabažení se roubenky.

Becky

Winnipeg, Kanada

www.airbnb.cz/users/show/233912


Pěkné místo, nádherný dům a velmi přátelští hostitelé. Pobyt jsme si moc užili.

Alexey

Tonbridge, Velká Británie

www.airbnb.cz/users/show/24931830

Dřevěnice Štramberk

Dřevěnice Štramberk

ubytování v pravé valašské roubence s příběhem — Zamilujete si tu útulné interiéry s všudypřítomnou vůní dřeva, zahřejete se u pravých kachlových kamen, vyspíte se v roubené posteli… to vše v náruči okouzlujícího Štramberka, tzv. moravského Betléma, hned u botanické zahrady.
© 2009–2023 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz