iTRAS > Itinerář > Doporučení

Doporučení Itineráře

Zobrazuji všechna doporučení Itineráře:

Díky itineráři od iTRAS jsme ušetřili mnoho času s plánováním, objevili stezky a zajímavosti, které by nám zůstaly jinak utajeny.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Apps


Výborně sestavený itinerář. Super tipy i trasy. Nezapomenutelný zážitek!

Ing. Lenka Papřoková

sloganistka


S itinerářem jsme cestovali po Novohradských horách a nemělo to chybu. Díky vytříbeným tipům jsme prozkoumali nejstarší pralesní rezervace ve střední Evropě, poznali zaniklé sklářské osady, vykoupali se v příjemně chladivých klauzurách, brodili se v „medové řece“ a mnoho dalšího. Doslova jsme žasli nad krásami opuštěného pohraničí.

Alena Radová

klavíristka


iTRAS itinerář pro mě připravil nezapomenutelný zážitek v 2. nejdelším jeskynním systému v ČR, včetně výborných tipů na pohostinství v okolí. Dokonalý víkend!

Daniel Šácha

rešeršér a redaktor


Procházeli jsme si jednotlivé památky a zajímavosti podle itineráře a opravdu nás to velmi bavilo. Zejména mě, kdy jsem nemusela pracně vymýšlet kam vyrazit a co tam vidět :)

Lucie Hanousková

organizátorka eventů


S iTRAS itinerářem jsme byli s přítelem velmi spokojeni. Obsahoval spoustu tipů a doporučení, stačilo pak jen vybrat to, na co jsme měli zrovna náladu.

Pavlína Šmucerová

iniciativa Nekupuj. Adoptuj!


Itineráře iTRAS sestavují krajinoznalci s obrovským přehledem. Prozkoumávat lázeňský trojúhelník bylo jako objevit tajuplnou mapu nových míst a pod každou značkou vykopat poklad.

Robert Vlach

podnikatelský poradce


Všechny tipy z itineráře, které jsme stihli navštívit (od restaurací, památek, až po zábavu), byly vynikající. Rodinnou dovolenou na Pálavě jsme si velmi užili.

Pavel Tajduš

webdesignér


S iTRAS itinerářem jsem byla maximálně spokojená. Ukázal nám to nejlepší z Moravského krasu.

Pavla Svobodová
© 2009–2021 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz