iTRAS > Katalog > Martin Bareš > Doporučení

Doporučení pro Martin Bareš

Zobrazuji doporučení č. 1 až 15 z celkem 22 doporučení prezentace Martin Bareš:

Pro nás to byla první prohlídka po okolí Litvínova a Mostu se zajímavou zkušeností s jízdou v terénu. Průvodce Martin svými znalostmi z oblasti historie, zeměpisu, geologie, biologie a dalších, předčil naše očekávání. Výklad byl srozumitelný, jasný a všechny položené otázky zodpovězeny. S příjemným a vstřícným průvodcem a řidičem jsme si užili parádní rodinný výlet plný nevšedních zážitků. V budoucnu se s Offroad safari rádi podíváme na další zajímavá místa.

Martina Jalová


Ještě jednou Vám chci poděkovat za nedělní odpoledne strávené s Vámi. Úhel, pod kterým umožňujete nahlédnout na realitu i minulost kraje, ve kterém žiji dlouhé 54 roky, téměř tři čtvrtiny svého života, je pro mne fascinující. Nechci přehánět, byl jsem příjemně překvapen. Líbí se mně i Váš komentář. Zajímám se i o Vámi komentované události, snažil jsem se uplatnit kritický pohled. Vady jsem nenašel. PS: Stejný dojem ze safari si odnesli i můj syn a vnuk (12 let).

Milan Kostkan

důchodce

[+420] 775 304 261 ~ m.kostkan@gmail.com


Chtěla jsem poděkovat za skvělou přednášku o Offroadsafari a jiných zajímavostech našeho regionu u nás na škole Schola Humanitas v Litvínově. Martin Bareš umí skutečně barvitě vyprávět o našem kraji a vzbudit zájem u studentů, kteří normálně na večerních přednáškách zívají, včera se ale zapojovali a získali chuť a inspiraci k objevování neznámých míst našeho domova. Za což mu patří velké dík, rozhodně se budeme těšit na další setkání!!!

Linda Wiedermannová

učitelka na Schola Humanitas, Litvínov

www.humanitas.cz ~ [+420] 777 237 260 ~ lindikw@email.cz


V sobotu 11. října 2014 jsme s rodinou absolvovali cestu po zjizvené, ale úchvatné krajině Mostecka. Martin Bareš je dobrodruh profesionál, který umí vytvořit naprosto výjimečný zážitek. Profesionální přístup, neskutečný rozsah znalostí, pohoda a čirá srdcařina. Díky!

Petr Fiedor

kaskadér – specialista na práci s ohněm a pyrotechnikou, zapsaný v české i Guinnesssově knize rekordů

www.hodneohne.cz ~ [+420] 608 302 892 ~ fiedor.ml@centrum.cz


Výlet plný zajímavých informací i míst ve společnosti průvodce, na kterém je vidět, že ho to prostě baví. Byli jsme tři dny a určitě jsme nebyli naposled!

Martin Kolčaba

konzultant internetového marketingu

blog.komart.cz ~ [+420] 732 156 613 ~ martin.kolcaba@gmail.com


V tomto kraji bydlím 34 let a projížďka s Martinem byla jako cesta po kraji neznámém :) Dozvěděl jsem se tolik nového, že to určitě ještě několikrát zopakuji.

Roman Erlitz

grafik

www.erik004.cz ~ [+420] 777 040 480 ~ email@erik004.cz


S Martinem jsem byla na průzkumu víckrát. Přijeli jsme z Prahy jako skupinka a zúčastnili se s ním úžasné poznávací jízdy Doupovskem, navštívili jsme spoustu krásných míst, na která jsme se dopravili super terénní „budkou“, i to byl pro mě obrovský zážitek. Navštívili jsme známá místa, i opuštěná, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o jejich minulosti. Martinův odborný výklad jsme všichni poslouchali bez dechu – když se do toho dá, je opravdu k nezastavení. Moc děkujeme, bylo to pokaždé úžasné!

Gabriela Brůžová

směnárnice ve společnosti Fler Invest a.s.

[+420] 775 695 635 ~ gabi.bru@seznam.cz


S Martinem Barešem, průvodcem severočeskou industriální krajinou, jsem absolvovala již několik perfektně připravených akcí. Rozhodně to nebylo naposledy, velice ráda se opět zúčastním. Líbí se mi jeho znalost historie, krajiny, přírody, architektury i techniky. Tyto akce si velice užívám a vždy odjíždím domů s mnoha novými znalostmi.

Ľubica Toušová

ředitelka Visio Art Gallery

www.visioart.cz ~ [+420] 606 737 554 ~ visio@visioart.cz


Pokud se rozhodnete pro návštěvu ne zrovna vyhledávané krajiny, kterou i pro mne Mostecko donedávna bylo, určitě využijte Offroad safari s Martinem Barešem. Vzal mne a mé dvě děti na projížďku Uhelné Mostecko. A i když akce místo čtyř hodin trvala pět, vůbec jsme se nenudili. Martinův přehled a znalost krajiny jsou prostě perfektní. Vřele doporučuji!

Martina Wolfová

administrativní pracovnice a majitelka úklidové firmy

www.uklidovesluzby-paprsek.cz ~ [+420] 739 094 409 ~ paprsek-uklidovesluzby@seznam.cz


S Martinem jsme absolvovali Mostecké jezero a moc se líbilo. Snad i proto, že je zde zákaz vstupu, tedy není turisticky přeplněná. Naše návštěva u jezera byla ovšem legální – s povolením, které Martin dokáže zařídit. Ještě jednou díky a příště si prohlédneme zase něco dalšího ze „Severu“. Budeme se těšit!

Martin Petřina

www.dan-ekonos.cz


Děkuji za nedělní prémiovou jízdu kolem Mosteckého jezera. Prima parta, flexibilita a bezchybný výklad Martina Bareše. Líbí se mi obsáhlost a způsob předání informací. Záběr Martina Bareše je širokoúhlý jako objektiv na foťáku, kterým pořizuje týmové fotografie :) Rozhodně se těším na další akce, především víkend na Doupově!

Petra Beyer

[+420] 705 206 906 ~ x.petra.b@seznam.cz


Naskytla se mi příležitost vyjet si s panem Barešem po industriální krajině v okolí Mostecka. Ačkoliv pocházím z Mostu, netušila jsem, jak krásné, rozmanité a zajímavé je okolí v jeho bezprostřední blízkosti. Většina lidí si tento kraj představuje jako velmi ošklivé místo plné dolů a továren, ale pan Bareš svým poutavým výkladem dokáže přesvědčit o opaku. Během vyjížďky se dozvíte mnoho zajímavého o historii, přírodě, těžbě uhlí a mnoho dalšího, ale hlavně uvidíte místa jako jen málokdo. Velké plus je, že po dohodě se vyjížďka může přizpůsobit vašim představám či zájmům, takže spokojený bude určitě každý. Líbilo se mi to natolik, že tuto aktivitu doporučuji našim hostům v penzionu a restauraci, aby měli možnost poznat toto okolí, jako ho kolikrát ani místní neznají :)

Kamila Zajíčková, MSc.

obchodní manažer Selského dvora

www.selskydvur.info ~ [+420] 777 895 922 ~ selskydvur@selskydvur.info


S Martinem jsem absolvoval celodenní výlet po Krušných horách a Doupovsku. Martin o tomto kraji ví opravdu spoustu a jeho výklad byl na výborné úrovni. Má široké spektrum znalostí o historii, krajině, vojenské technice, vojenských stavbách, těžební a důlní technice, které dokáže precizně zužitkovat. Jedná se o výlet ve vozech pro offroad; kdo disponuje takovým vozem může jet svým, kdo ne, najde si místo v některém z vozů průvodců. V každém autě je pak CB vysílačka a Martin celý den komentuje a vypráví. Pokud někoho zajímá putování po stopách zničených, zasypaných a vybydlených vesnic nebo by rád navštívil bezkonkurenční výhledová místa či se prostě jen rád povozil v terénu, zrelaxoval a něco zajímavého se dozvěděl, vřele doporučuji!

Pavel T.

podnikatel a obyčejný člověk, který o víkendech nesedí doma

www.neffira.com ~ [+420] 602 464 111 ~ tobischka@neffira.com


Mostecko je nádherná krajina a Martin Bareš tento kraj dokázal předvést tím nejlepším způsobem. Jako průvodce krajinou dokázal ukázat vše od uhelných pánví po vrcholky hor. A to vše spolu s chytlavým výkladem a skvělou náladou.

Martin Hůlka

student

[+420] 721 620 530 ~ hulka@seznam.cz


Výlet s chlapci z VÚDDŠ Hostouň se dne 2. 5. 2014 velice vydařil. Martin Bareš byl výborným průvodcem a společníkem. S chlapci si rozuměl a byli z něj zcela uneseni. Martin je velice inteligentní a má perfektní všeobecný přehled. Byl schopen s chlapci diskutovat o všem, co je zajímalo. Opravdu velice pěkný a povedený den, na kterém měl Martin tu největší zásluhu.

Petr Vomáčka, DiS.

vychovatel ve Výchovném ústavu Hostouň

[+420] 605 513 581 ~ pett@iphone.cz

Stránka: - 1 -2Další >
Martin Bareš

Martin Bareš

průvodce severočeskou industriální krajinou — Zvu vás na offroad safari – zážitkové poznávací vyjížďky severočeskou industriální krajinou. Dostanu vás do míst, kam se běžný turista nepodívá.
© 2009–2021 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz