iTRAS > Katalog > Moravská chalupa > Doporučení

Doporučení pro Moravská chalupa

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Moravská chalupa:

Tak a už je to tu. Poslední den naší úžasné dovolené strávené zde nadešel. Zítra odjíždíme a odvezeme si s sebou plno vzpomínek na pobyt v této báječné chaloupce a spoustu zážitků z výletů do malebného okolí. Co nejvíce ocenily děti: houpačku, trampolínu, pískoviště, žabičky, kočičky a DVD přehrávač! Dospělí ocenili: vřelé přijetí, dobré vínko, spoustu příležitostí k výletům a plápolání ohně v krbu, když je venku zima a nevlídno. Děkujeme!

Václavíkovi z Ostravy

z knihy hostů (2.–9. 7. 2011))

Velice se nám tady líbilo. Počasí se krásně vydařilo. Při večerním posezení je slyšet žabí koncert. Přejeme i dalším návštěvníkům, aby byli spokojeni jako my.

Belkovi, Blažkovi, Filovi

z knihy hostů (červen 2010)

Moc se nám tu líbí. Ubytování super! Počasí nádhera! Škoda, že víkend je tak krátký!!! Děkujeme moc, určitě se vrátíme.

manželé Dvořákovi

z knihy hostů (1. 10. 2011)

Prožili jsme krásný týden v nádherném prostředí Vaší chalupy i okolní přírody, kterou jsme projeli na kolech. Děkujeme za vše a doporučujeme!

Krčmářovi a Kodytkovi z Ústí nad Orlicí

z knihy hostů (21. 7.–28. 8. 2010)

Děkujeme za vlídné přijetí a příjemné ubytování v chaloupce. Prožili jsme krásný týden plný výletů, krásného počasí a dobrého vínka. PS: Ryby nebraly, za rok odveta! :)

rodina Kulhavých z Jihlavy

z knihy hostů (31. 7.–7. 8. 2010)

Rádi bychom poděkovali svým ubytovatelům za vřelé přijetí zde v jejich domečku a samozřejmě i o starost o nás před příjezdem a během našeho pobytu. Počasí nám rovněž přálo! Během 14 dní jsme podnikli i několik krásných výletů do okolí!!!

Pavlíkovi z Hůrky

z knihy hostů (19. 6.–3. 7. 2010)
Moravská chalupa

Moravská chalupa

ubytování na okraji obce Moravský Písek na Slovácku — Chalupa na klidném okraji obce Moravský Písek v samém srdci Slovácka; nedaleko se nachází zajímavá lokalita Moravská Sahara. K dispozici je ubytování pro 10 osob, 2 ložnice, 2 obývací pokoje, kuchyně, koupelna, velká zahrada s dětským hřištěm aj.
© 2009–2022 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz