iTRAS > Katalog > Penzion Lada > Doporučení

Doporučení pro Penzion Lada

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Penzion Lada:

Penzion se mi líbil, protože tam byl ochotný a příjemný personál, čisto a voňavo na toaletách, čisté pokoje. Kdo vyhledává klidné domácí prostředí, tak neváhejte.

Lenka S.


Byli jsme skupina 16 lidí a naprosto spokojeni jak s ubytováním, stravou, tak s přístupem veškerého personálu. Okolí penzionu je úžasné a leží vlastně skoro v srdci České Kanady.

P. Šimanovský


Velice příjemný a stále usměvavý personál. Příjemné prostředí, čisto, klid. Jezdíme sem pravidelně již 7 let. Myslím, že to je dost výmluvné. Mohu jen doporučit.

Pavel H.


Příkladná péče, výborné jídlo, ochota, vstřícnost a pohostinnost každého člena personálu. Celá naše skupina 42 lidí byla nadmíru spokojena s péčí, která nám byla věnována.

Miroslav R.


V Penzionu Lada jsme strávili krásné 3 dny v rámci firemní akce. Vše bylo perfektně připravené, personál velmi příjemný a výsledný dojem předčil naše očekávání.

C. Deco


Příjemné překvapení. V malé vísce hezký penzion. Děti si našly spoustu vyžití kolem penzionu, ať už malá ZOO, rybaření, nebo hřiště. Oceňuji dobře fungující Wi-Fi internet a krásné čisté pokoje včetně sociálního zařízení. Zpočátku nám nebyl moc jasný systém stravování, ale pak to vše klaplo a rozhodně jsme hlady nebyli. Co mi ale vadilo je to, že ač jsou pokoje nekuřácké, dole se kouří a kouř se tak dostává i do vyšších pater. Pan majitel výborný človíček, měl snahu vyhovět našim požadavkům. Doporučuji.

Eva


Pro mě nejkouzelnější místo na světě. Překrásná příroda, senzační, přátelští lidé a pohoda, pohoda, pohoda…

T. Šmejkalová


K pobytu, stravování i celkové atmosféře nelze mít jedinou výhradu. Zvláště kuchyně vysoce převýšila naše očekávání. Obsluha i ve vypjatých chvílích (příjezdy větších skupin cyklistů) zachovávala úsměv a přívětivost. Doporučuji rodinám s dětmi – zoo koutek je zvláště pro menší vynikající. Návštěvníci se psi jsou vítáni a i jim je poskytnuto plné pohodlí. Umístění penzionu umožňuje kratší i delší výlety (pěšky, na kole i autem) do zajímavé části Čech.

Jiří T.


Super penzion, výborné jídlo a skvělá obsluha. 5 z 5 ;)

Milan

Penzion Lada

Penzion Lada

dovolená u rybníka v České Kanadě — Hosté si tu chválí čisté pokoje, pohodové domácí prostředí, zázemí, gurmánské zážitky, perfektní obsluhu, přírodní koupaliště a líbezné okolí.
© 2009–2022 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz