iTRAS > Katalog > Penzion U Doležalů > Doporučení

Doporučení pro Penzion U Doležalů

Zobrazuji jediné 3 doporučení prezentace Penzion U Doležalů:

Ve dnech 21. 7. 2012 až 23. 7. 2012 jsme navštívili v pěti lidech malebné městečko Telč a jeho okolí. Ubytování jsme si zajistili v penzionu U Doležalů, ve kterém se nám moc líbilo. Pokoje byly vkusně zařízené a v každém byl k dispozici sprchový kout s WC. Mohli jsme také využívat malou kuchyňku s veškerým vybavením na úrovni. Všichni jsme byli překvapeni úžasnou čistotou, která se v tomto penzionu nacházela. V těch pěti lidech byla moje sestřenice s manželem z Německa a i oni byli mile překvapeni s úrovní a čistotou tohoto penzionu. Tímto bych chtěla poděkovat manželům Doležalovým, kteří se o tento penzion tak skvěle starají a penzion U Doležalů v Telči mohu všem jen doporučit!

Rudolfa Veselá

veselru@seznam.cz


Děkujeme za krásný pobyt ve Vašem penzionu. Velice se nám u Vás líbilo a byli jsme velmi spokojeni! Barevné sladění pokoje bylo naprosto úžasné, prádlo krásně vonící a čistota jak v pokoji, tak i v kuchyni opravdu vzorová. Protože dosti cestujeme, takhle jsme už dlouho nebyli se vším zcela spokojeni. Ještě jednou díky!

Milan Mužík a Blanka Kučerová

www.lifestudio-jicin.cz ~ lifestudio@seznam.cz


Vážená paní Doležalová, byli jsme u Vás a bylo to super!!! Připadali jsme si jako v pohádce – vše bylo hezky a vkusně zařízeno, perfektní vybavení, příjemné a milé domácké přijetí a hlavně čistota! Navíc vše za velmi rozumnou cenu! Telč pro nás už vždycky zůstane spojená s Vámi a pokojem č. 2. Doufám, že se ještě setkáme, ale zatím se vracíme alespoň na fotografiích, které máte na svých stránkách. Mějte se hezky a jen tak dál! Tak jako u Vás by to mělo vypadat všude. Rádi vzpomínáme a určitě se vrátíme.

Marta Veselá

vodnikvetinka@centrum.cz

Penzion U Doležalů

Penzion U Doležalů

ubytování v soukromí v blízkosti historického centra Telče — Rodinný penzion v klidné části Telče, pouhých 150 m od historického centra. Pro ubytování se nabízí až 9 lůžek ve 3 pokojích s vlastním sociálním zařízením. V penzionu je dále k dispozici společná kuchyňka, Wi-Fi internet a zahrada s grilem.
© 2009–2023 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz