iTRAS > Katalog > Penzion U Hroznu > Doporučení

Doporučení pro Penzion U Hroznu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Penzion U Hroznu:

Strávili jsme u Vás příjemný týden plný pohody a porozumění. Děkujeme za milou společnost, bezva ubytování i stravování. I víno ze sklípku nám moc chutnalo a chutná i dnes. Vše bylo podle našich představ a pobyt u Vás všem doporučujeme.

Ivana, Jarda, Iva, Ďuro, Ajka, Láďa, Jana a Míra


Strávili jsme u Vás nádherný týden. Spokojeni jsme byli naprosto se vším. Báječní lidé, báječné jídlo, báječné vínko a medovinka. Můžeme jen a jen doporučit. Přesto, že to není nikde napsáno, tento penzion by si rozhodně zasloužil i označení "family friendly" :-)

Šafářovi


Děkujeme za hezký pobyt. Bylo to tu krásné a na tom má zásluhu Váš příjemný personál a rodina Baumanů.

Greinerovi a Soukupovi


Krásný pobyt, příjemný personál, moc se nám tu líbilo. Určitě se sem ještě podíváme a doporučíme známým. Ať Vám to šlape!

manželé Povolní


Děkujeme majitelům tohoto pěkného penzionu za příjemný pobyt a vstřícné jednání. Zároveň přejeme mnoho úspěchů v jeho provozování a splnění všech plánů do budoucna. Rádi se opět vrátíme.

Tomáš


Celá naše parta osmi lidí byla spokojená s vstřícným jednáním majitelů. Je málo takových lidí jako rodina Baumanů. Já osobně si toho nesmírně vážím! Děkujeme!

Miroslav Kaščák

Penzion U Hroznu

Penzion U Hroznu

ubytování ve vinařské obci Velké Bílovice na jižní Moravě — Ubytování v centru Velkých Bílovic, v blízkosti Pálavy a Lednicko-valtického areálu. K dispozici je 11 pokojů (některé bezbariérové), restaurace s letní terasou a grilem, salonek pro firemní akce, zahrada s bazénem, úschovna kol, vinný sklípek aj.
© 2009–2024 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz