iTRAS > Katalog > Penzion Zora > Doporučení

Doporučení pro Penzion Zora

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Penzion Zora:

Penzion Zora mohu všem doporučit. Sám jsem jej navštívil jak s partou cyklistických kamarádů, tak s početnou rodinou (celkem 11 lidí). Pokaždé jsme se setkali s nevšední ochotou a skvělým přístupem majitelky paní Holešinské. Ubytování je útulné a čisté, snídaně na úrovni, personál komunikativní a vstřícný. S krásami Lednice a okolí je penzion Zora dobrá volba!

Dalibor Kokta

[+420] 724 028 948 ~ daliborkokta@seznam.cz


V penzionu Zora jsme měli firemní akci pro 14 lidí. Mile nás překvapila vstřícnost a ochota paní Holešinské. Pobytu není co vytknout, všude bylo čisto, jídlo výborné, na požádání pro nás zabezpečili i pronájem kol, zajistili vstup do zámku apod. Penzion můžeme doporučit jak pro firmy, tak pro soukromé pobyty.

Kolektiv ROKO

Prievidza, Slovensko

rokopersonalne@gmail.com


Rádi doporučujeme, strávili jsme zde prodloužený víkend, majitelé opravdu ochotní, ubytování příjemné a snídaně báječné. Určitě se sem rádi vrátíme. Děkujeme.

Andrea Uková

abrezinova@centrum.cz


Doporučuji ubytování hlavně pro rodiny s dětmi, hřiště na zahradě bylo pro naše děti to nejlepší z dovolené :) Přístup majitelů úžasný, snídaně super, opravdu doporučuji!

Mila Hrušková

milahruskova@seznam.cz


Děkujeme za příjemný pobyt!

Petra Pavlíková

petkapavlikova@yahoo.it


V Penzionu Zora jsme minulé léto strávily s partou kamarádek několik krásných dní. Přispělo k nim příjemné prostředí penzionu, rodinná atmosféra a především obrovská ochota paní Holešinské. Při příští návštěvě Lednice pro nás bude Zora jasná volba :-)

Šárka Klobasová


Penzion Zora jsme v minulých letech navštívili 3x po sobě a se službami jsme nadmíru spokojeni. Pohodlné ubytování téměř v centru Lednice nabízí přístup jak do zámeckého parku, tak i na výchozí cyklistické stezky, které hojně využíváme. Pokud bychom znovu uvažovali o ubytování v historické Lednici, tak se rádi vrátíme do tohoto rodinného penzionu.

Stanislav Vopička


Do penzionu Zora jezdíme opakovaně. Získal si nás svojí domácí atmosférou, kdy máte spíše pocit, že jedete k přátelům, než na "hotel". Paní Holešinská se snaží maximálně vyjít vstříc všem Vašim přáním. Penzion je umístěn velice příjemně, kousek od zámku Lednice. V těsném sousedství je výborná malá hospůdka U Korunky, která celou domáckou atmosféru pobytu jen umocňuje. Vřele doporučuji všem, kteří nemají rádi anonymitu hotelového prostředí a chtějí si odpočinout v nádherném prostředí Lednicko-valtického areálu.

Žaloudková K.

Penzion Zora

Penzion Zora

ubytování v Lednici na Moravě jako u rodinných známých — Pobyt zde je jako ubytování u dobrých známých. Těšte se na osobní péči rodiny Holešinských, útulné domácí prostředí, poklizené pokoje, výborné jídlo, vinné degustace a zahradu s bazénem.
© 2009–2023 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz