iTRAS > Katalog > Vinné sklepy U Jeňoura > Doporučení

Doporučení pro Vinné sklepy U Jeňoura

Zobrazuji doporučení č. 1 až 15 z celkem 17 doporučení prezentace Vinné sklepy U Jeňoura:

Čas strávený ve sklepě u pana Jeňoura byl opravdovým zážitkem. Tito lidé jsou skuteční profesionálové v gastronomii a dokáží vykouzlit výtečnou atmosféru. Chci srdečně poděkovat za pohostinnost jménem celého našeho sboru. Návštěvu vinného sklepa U Jeňoura můžu všem vřele doporučit. A já osobně se těším na příští návštěvu.

Daniel Švaříček

dan.svaricek@post.cz


Návštěva vinného sklepa U Jeňoura v úterý dne 29. září 2009 se stala pro všechny seniory našeho klubu příjemným a nezapomenutelným zážitkem, na který budeme ještě dlouho a rádi vzpomínat. Zaujalo nás výborné zařízení sklepa, skvělé a vydatné jídlo, vzorná obsluha, profesně perfektní výkon hlavní sommelierky Jany Vašíčkové, stejně jako milá atmosféra při pohárku Zweigeltrebe 2008. To vše spolu s oblíbenými slováckými "pěsničkami" bylo skutečným balzámem pro "duši". Srdečné díky za ochotu, vstřícnost a pohostinnost patří: majitelům manželům Ivičičovým, hlavní sommelierce paní Janě Vašíčkové, číšníkovi Jindřichu Sýkorovi, kuchařům a dalším zaměstnancům sklepa. Návštěvu vinného sklepa U Jaňoura rádi doporučíme také ostatním olomouckým klubům pro seniory.

Prof. Dr. Milan Hála

prof.rustina@seznam.cz


Milý Jeníku, včerejší "megagastropárty" Mistrovství ČR v sekání sektů byla úžasná záležitost, která útočila na všechny naše smysly. Servis jako vždy bezchybný, kuchyně v čele s Vladěnkou opět předčila všechna očekávání a vše korunovala ohromná atmosféra a super-zábavná sommelierská show. Nezapomeneme na okamžiky napětí při pokusech o Guinessovy rekordy a relax při konzumaci selátka a jiných laskomin nebo degustaci světových sektů.

Alena Vlková

alenavlkova@email.cz


Milý Honzo. V sobotu 28. 8. 2010 jsme u Tebe díky Václavovi strávili přenádherný večer. Přijeli jsme z Blatné sice jen na jeden večer, ale na to co bylo u Tebe nezapomeneme asi celý život. Musím Ti poděkovat za zážitek, který jsi pro nás připravil. Bylo to nádherné a bude-li to možné, všichni by jsme se ještě jednou u Tebe zastavili. Velice děkuji i lidem kolem Tebe, kteří se o nás bezvadně postarali a měli s námi trpělivost až do konce. S přáním všeho nejlepšího celé Tvé rodině a Tvému týmu děkuji!!!

Petr Vinter (Břéťa)

pbv73@seznam.cz


Děkujeme za krásný večer. Bylo u Vás moc fajn a rádi se vrátíme. Jídlo a vínko výborné a cimbál skvělý – zpívali jsme až na Vysočinu. Ještě jednou moc děkujeme za vše. Kdo chcete poznat opravdu výbornou gastronomii a milou partu lidí (o vínku ani nemluvě), přijeďte sem!!! Prostě jedním slovem , SKVĚLÉ!

M. Matulová-Klimešová + VŠI

marketa.mbox@post.cz


Zdravím tě Jene, pro mě jsi jednička v oboru, vždy jsi nám připravil úžasné pohoštění a skvělou náladu. Doufám, že se letos k Tobě dostaneme, už se teď těším. Držím palce a nenech si zkazit náladu, jsi dobrý chlap a borec. Máš skvělý tým lidí a pozdravuj Janu Vašíčkovou.

Petr Hrubý z hájovny Na Pelechu

hruby.petr@atlas.cz


V sobotu 3. dubna 2010 jsme u Vás strávili nádherných 5 hodin plných gastronomických zážitků. Vaše slavnostní velikonoční sedmichodové menu bylo úžasné. Obzvláště bych ráda vyzdvihla kapří noky a lehký dezert na závěr. Obsluha vzorná a příjemná. Víno – zvláště pak doporučený Cabernet Moravia 2008 – bylo výborné. Byli jsme potěšeni, že se za námi zastavil i pan majitel Jeňour. Tímto moc děkujeme kuchařům a celému personálu. Doufáme, že se brzo bude zase takové "hodování" konat.

Martina Ščuková

martina.scukova@gmail.com


Milý Jendo! Je to již 6 týdnů, co jsi se svými boys a girls předvedl ten neuvěřitelný gastrokoncert na naší svatbě, ale superlativní ohlasy od přítomných konce neberou! Svatba s cateringem stojí a padá a pokud někdo chce laskominky od husích jatýrek až po pečené selátko a hlavně vše až do rána v pohodě a s úsměvem, pak se spolehněte na Jeňoura. Když připočtu, že jste se k nám na Šumavu lopotili z Břeclavska – klobouk dolů a velké díky všem Tvým profíkům!

Michal Jančařík

michal.jancarik@email.cz


Máte to tu moc pěkné, jídlo vynikající, víno brilantní a slečna/paní sommeliérka nezapomenutelná :) Přeji, ať se podniku daří, někdy ho přijedu zkontrolovat na kole.

Michal Pavlů

pavlum@post.cz

Chci všem zaměstnancům poděkovat za vytvoření krásného večera ve Vašem sklepě U Jeňoura. Chválíme vše – jídlo, pití, degustaci s výkladem ve sklepě a zejména velmi vstřícný a milý přístup Vás všech k nám, hostům. V dnešní době by se snad slušelo alespoň něco zkritizovat, není však co, vše bylo perfektní. Ještě jednou díky a hodně úspěchů v podnikání. Za všechny zúčastněné hosty včetně pěti oslavenkyň s celkovým věkem 275 let.

Vladimír Šorel

vladimir@sorel.cz


Děkujeme za úžasný víkend 27. 5. až 29. 5. 2011. Neměl naprosto žádnou chybičku, snad jen, že byl příliš krátký. Všichni jste byli skvělí. Už teď se těšíme na další návštěvu ve vašem sklípku.

Andrea Pavlovičová (Witte Nejdek)


Nesměle jsme zjišťovali, zda nám ve vinném sklepě U Jeňoura za deštivého dne v sobotu 28. května 2011 podají oběd. Bez váhání, přestože měli prostřeno pro očekávanou společnost, nás královsky pohostili. Marně vzpomínám, jestli jsem se s tak vstřícným personálem někdy setkala. Určitě Vás ještě navštívíme s rodinou i přáteli! Děkujeme a gratulujeme!

Kateřina Kovalovská

cb@ckait.cz


Moc děkujeme za servis, úžasná domácí kuchyně, víno a přátelská rodinná atmosféra. Doporučuji!

Stanislav Novotný


I my se musíme přidat ke všem těm, co chválí, chválí a chválí. Vše bylo i 4. 7. 2011 naprosto za jedna – jak obsluha, jídlo a pití, tak taky prostředí. Dobře jsme se pobavili, najedli i napili. Koukal jsem, jak se vám daří a jak rozšiřujete živnost. Musím pogratulovat a popřát všem hodně zdraví a sil v dalším počínání. Není až zase tak složité něco vybudovat, jako udržet a neustále zdokonalovat kvalitu toho, co bylo vybudováno. Tak vám přejeme, ať vám to vydrží – nafurt.

František Schottl a jeho babinec (Saša a Marienka)


Zdravím, naprostá spokojenost jak s pohoštěním tak s perfektní obsluhou. Jídlo opravdu nemělo chybu. Snad jsme moc nevyváděli :-)

Fotbalisti z Lutína

jakub.chrast@email.cz

Stránka: - 1 -2Další >
Vinné sklepy U Jeňoura

Vinné sklepy U Jeňoura

zážitková enogastronomie ve vinařské vesničce Nechory — Rodinný podnik v Nechorech na jižní Moravě, zaměřený na originální enogastronomii, nabízející kvalitní vína vlastní produkce, regionální kuchyni, moravské speciality i vytříbené lahůdky pro gurmány. Vhodné pro velkolepé firemní akce a rodinné oslavy.
© 2009–2023 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz