iTRAS > Katalog > Zayferus > Doporučení

Doporučení pro Zayferus

Zobrazuji jediné 3 doporučení prezentace Zayferus:

Letové ukázky dravců Zayferus bezesporu patří k tomu nejlepšímu, co Lednicko-valtický areál nabízí. Není to jen suchá prohlídka sedících ptáků, ale dravci létají přímo nad hlavami diváků nebo se dokonce mezi diváky prochází :-) Vtipný a svižný komentátor dodává celé akci šťávu a seznamuje s mnoha zajímavostmi z ptačí říše. Tuto akci jsem navštívil již 3x a velmi rád se ji zúčastním znovu. Doporučuji všem!

Luboš Moravec

provozovatel cestovatelského portálu iTRAS

itras.cz ~ [+420] 777 819 117 ~ info@itras.cz


Dne 27. 7. 2014 jsme byli s rodinou v Lednici na výletě a zašli jsme na letové ukázky dravců Zayferus. Celé vystoupení je perfektně propracované, naučné a zábavné. Je vhodné pro děti i dospělé. Výklady o jednotlivých dravcích, ukázky lovu a dokonce přelety dravců nad tribunou. Vše vřele doporučuji. Určitě to nebyla moje poslední návštěva tohoto vystoupení.

J. Fabo


Vážení milí ze společnosti Zayferus, musím vám za všechny naše učitelky a děti poděkovat za předvedení vašeho ptactva v Mostě pro mateřské školy. Když jsme dostali pozvánku, tak jsme nebyli moc nadšení, protože s malými dětmi chodit na takové atrakce není nic lehkého. Ale měli jste perfektně vyřešený program pro děti i organizaci a děti měly úžasné zážitky a o ničem jiném nemluvily jak o dravcích. Některé si pamatovaly více jak učitelky. Přeji Vám hodně štěstí a také asi sponzorů do další činnosti.

J. Beránková

MŠ Antonína Dvořáka v Mostě
Zayferus

Zayferus

výstava a letové ukázky dravců v Lednici na Moravě — Program společnosti na ochranu dravých ptáků, jež široké veřejnosti poutavě přibližuje život dravců ve volné přírodě. Diváci uvidí více než 30 druhů dravců, z nichž některé bude možno pozorovat přímo v letu a při lovu věrohodných atrap zvířat.
© 2009–2024 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz