iTRAS > Katalog > Pradědova galerie U Halouzků > Doporučení

Doporučení pro Pradědova galerie U Halouzků

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Pradědova galerie U Halouzků:

Děkujeme za krásný zážitek z Vašeho veledíla, má to sdrce, duši a lásku, ještě Vás navštívíme.

rodina Bobkova


Parádní výstava, výlet pro děti a prostě parádní odpoledne. Jsme zde již podruhé a pořád je na co se dívat.

rodina Kalužova z Vyškova


Galerie se nám moc líbila. Byli jsme překvapeni krásnou řezbářskou prací p. Halouzky. Bydlíme v Moravském Berouně a již druhý rok jsme se do Jiříkova vypravovali. Dnes to vyšlo. Moc děkujeme za krásný zážitek!

Eliška a Vojta


S přítelem jsme navštívili toto nádherné místo, kde jsme obdivovali opravdu vše. Byl to pro nás nádherný výlet. Řezbářská práce je překrásná. Je až neuvěřitelné, co dokáží zlaté české ručičky. Byli jsme nadšeni ze zvířátek, betlémů, vodníků… no prostě ze všeho co je tu k vidění. Také se nám líbilo u privátu, kde jsou nádherné pařezy s nasázenými jahodami. Nádhera! Moc děkujeme všem, kdo se na veškeré této kráse podílí.

Vlasta

lisařka Europasta těstoviny

[+420] 731 152 435 ~ nesrovnalka@seznam.cz


Galerii Praděd jsem navštívila poprvé s kamarádkou loni a podruhé s pětiletým vnoučkem letos. Je to krásné místo, jsou to krásné řezbářské práce. Obdivuji ten nápad. Loni s kamarádkou jsme všechno obdivovaly a fotografovaly. Letos se můj vnouček nechtěl odtrhnout od kolotočů s koníčky, oslíky, medvídky, krokodýly a nejvíc se mu líbil pohled z „rozhledny“ na daňky a Danielky.

Věra Halátová

ekonomka

[+420] 720 518 291 ~ halatova.v@seznam.cz


Galerie se nám moc líbila. Byli jsme překvapeni krásnou řezbářskou prací - nádhera!

Pavla Tichá

tichapavlina1@seznam.cz


Pradědova galerie je moc hezká, pro děti velká zábava, nejvíce se líbil drak, kolotoče, všechna zvířátka, také rybník, krokodýlové a živý králíček. Přijedeme zase, děkujeme.

Elenka, Ondra, Niki, Tonda


Ze začátku jsme si mysleli, že to nebude nic moc, ale pak se před námi otevřelo dřevěné království. Moc příjemné, díky.

Žanka a Zubry


Viděli jsme Vaši galerii v televizi, ale osobní návštěva je něco úžasného. Udělal jsem moc fotografií. Budu mít velkou vzpomínku s dětmi. O galerii budu referovat známým.

rodina Chundralova z Valašské Bystřice

Pradědova galerie U Halouzků

Pradědova galerie U Halouzků

unikátní zahradní řezbářská galerie v Jiříkově u Rýmařova — Jedinečný projekt profesionálního řezbáře, který na ploše 8 ha vystavuje více než 450 vyřezávaných plastik zvířat a betlém v životní velikosti, jež byl oceněn titulem Největší betlém na světě. Jsou zde také četné atrakce pro děti a farma daňků.
© 2009–2024 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz