iTRAS > Registrace > Ohlasy uživatelů

Ohlasy uživatelů

Zobrazuji ohlas uživatele č. 1 až 15 z celkem 52 ohlasů uživatelů pro portál iTRAS:

Zakladatel portálu iTRAS, Luboš Moravec, je jedním z nejpracovitějších a nejumanutějších lidí, jaké znám. Když si před pár lety jako úplný laik vzal do hlavy, že vybuduje cestovatelský server, nevěřil jsem, že to dokáže. První neúspěchy tomu nasvědčovaly. On to ale nevzdal, poučil se z chyb, začal znovu a nakonec server dotáhl k úspěšnému spuštění v podobě, která kvalitativně předčila zavedenou konkurenci. A kdo ví, časem s tímhle projektem možná ještě udělá díru do světa! Portál iTRAS vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze ~ [+420] 775 686 693 ~ robert.vlach@gmail.comVáš cestovatelský portál iTRAS mi připadá velmi užitečný. Takových věcí by v internetovém braku mělo být víc!

David Hainall

fotograf, cestovatel, průvodce, publicista a lektor ~ david.hainall@gmail.comJsem rád, že se mohu jako autor fotografií podílet na rozvoji portálu iTRAS a tím pomáhat k propagaci kouzelných míst naší malebné země a dobré myšlence vytáhnout lidi od televizorů do přírody. Vnímám a jsem potěšen, že mohu spolupracovat s portálem, který si fotky uvážlivě a citlivě vybírá.

Vladimír Janoušek

fotograf a cestovatel ~ [+420] 731 202 429 ~ vjijlj@quick.czPěkně vytvořené stránky s kvalitními fotografiemi. Pro turisty a fotografy jistě velmi zajímavé!

Václav Lahovský

člen Asociace profesionálních fotografů, Autor a Mistr Svazu českých fotografů ~ lahovsky@post.czVáš cestovatelský portál iTRAS musím pochválit, moc se Vám povedl! Shodou okolností jsem na něj někdy před pár týdny narazil a říkal si, že by bylo dobré mít u Vás také fotky :)

Jiří Šebek

fotograf a webdesignér ~ jiri@jirisebek.czMoc fajn web se spoustou zajímavých informací. Často tyto stránky navštěvuji a zde získané informace pak využívám při svém toulání s fotoaparátem. Díky za dobrou práci!

Daniel Řeřicha

krajinářský fotograf ~ dan.rericha@volny.czVelmi zajímavé stránky, které mohou hodně pomoci a také inspirovat řadu lidí při toulkách přírodou, díky za ně!

Radomír Skoupý

technik záznamu v ČT Ostrava a fotograf ~ radomir.skoupy@ceskatelevize.czProšel jsem si Váš portál a jeho systém a účel se mi moc líbí. Jsem rád, že se najde někdo, koho nezajímá jen honění se za senzacemi, ale úplně „normální“ věci, které určitě stojí za povšimnutí a které tu byly a budou i dlouho po nás.

Viktor Vrbovský

potápěč a UW fotograf ~ viktor.vrbovsky@post.czDěkuji moc za vystavení mých fotografií na Vašem portále. Jsem rád, že o něm vím, budu se na něj často vracet. Líbí se mi totiž, že máte cit pro výběr dokumentačních fotografií k popisovaným místům a tomuto výběru věnujete péči. Na jiných cestovatelských portálech tohoto zaměření tomu tak mnohdy není, má tam přístup každý a fotografie dle toho vypadají. Odkaz na Vaše stránky budu moc rád propagovat. Nechť Váš portál vzkvétá!

Karel Krpata

fotograf ~ Karel.Krpata@seznam.czDěkuji za Váš cestovatelský portál iTRAS. Při plánování prodlouženého víkendu v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty byl velmi inspirativní!

Jiří Skořepa

fotograf a turista ~ jiri@skorepa-photo.comKaždý výlet a možnost udělat pár hezkých fotek mě dobije na strašně moc dlouhou dobu. A server iTRAS mi pomáhá k plánování takových výletů, líbí se mi přehlednost serveru a množství krásných fotografií. O to větší radost mám, když můžu přispět i svými fotografiemi. Všem, kteří tento server podporují, moc fandím.

Jana Pošvářová

fotografka a turistka ~ posvarova.jana@seznam.czVelká pochvala — opravdu pěkný, přehledný, cestovatelský portál. Moc se mi líbí, výborný počin! Už ho mám mezi oblíbenými weby a hledám zde zajímavá místa a inspiraci k focení.

Jan Petrů

fotograf ~ q-tip@email.czVaše stránky To nej z české krajiny se mi již dlouho velice líbí, takže budu jenom rád, když v projektu použijete moje fotografie. Děkuji a přeji spoustu dalších zajímavých míst!

Petr Hlous

fotograf a cestovatel ~ phlous@seznam.czChválím Váš web To nej z české krajiny. Prezentujete spoustu zajímavých míst, které poslouží jako inspirace. Navíc je vše stručně a výstižně...

Pavel Klásek

fotograf a cestovatel ~ p.klasek@post.czWeb www.itras.cz je velice přehledný a zajímavý cestovatelský portál. Česká republika má moho krásných míst, jen nesedět doma a jít krajinou a objevit ty krásy kolem sebe… A ta „panorámata“ – co by za to jinde dali! I já rád přispěju „s trochou do mlýna“ – podpora cestování a turistiky je totiž i můj cíl.

David Fiker

fotograf z Ústí nad Labem ~ danislav@seznam.cz


Stránka: - 1 -234Další >

© 2009–2024 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz