iTRAS > Registrace > Ohlasy uživatelů > 2. stránka výpisu

Ohlasy uživatelů: 2. strana

Zobrazuji ohlas uživatele č. 16 až 30 z celkem 52 ohlasů uživatelů pro portál iTRAS:

Prohlédl jsem si Váš portál a musím přiznat, že se mi dost líbí! Bude mi ctí vidět mou fotku ve společnosti fotografií Radka Skoupého, kterého si velmi vážím jako fotografa i člověka. Přeji Vám hodně úspěchů, spokojených zákazníků a hlavně zdraví.

Miloš Stanko

fotograf a turista ~ toulavej.tulda@seznam.czRozvoj portálu iTRAS sleduju už několik let a myslím, že se určitě vyplatí mít ho v oblíbených – krásné fotky a tipy na výlety vás dříve nebo později donutí obout boty a vyrazit na výlet :)

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant ~ [+420] 774 182 840 ~ mira.vlach@gmail.comVáš portál je dobře udělaný! Držím palce v pokračování Vaší činnosti.

Vladimír Kubík

profesionální fotograf ~ foto@kubikfoto.czUkázat lidem cestu, jak poznat krásy přírody a zažít v ní dobrodružství, je naprosto přínosná myšlenka. Díky za poznání portálu iTRAS!

Tomáš Neumann

nadšený geolog, turista a fotograf ~ thomass.neumann@gmail.comDržím Vám palce ať se Váš projekt vydaří a ať plní svůj účel tak jak si přejete. Sám takový portál při plánování cest ocením, takže doufám, že se Vám bude dařit shromažďovat množství kvalitních informací o zajímavých a třeba i méně známých lokalitách, které stojí za návštěvu.

Martin Machala

fotograf a turista ~ volvox.globator@centrum.czDěkuji za prezentaci mých fotografií na Vašem portále, vždy mě to potěší. Vážím si toho a hlavně mě to motivuje do dalších fotografických výletů a námětů.

Petr Pazdírek

fotograf ~ petr.pazdirek@volny.czProvozujete moc pěkné a užitečné stránky. Turistika je můj velký koníček a Váš portál se mi opravdu líbí. Oceňuji, jak daleko jste ho v dnešní konkurenci dostali. Přeji mnoho úspěchů!

Viktor Mára

fotograf a turista ~ mara.viktor@gmail.comPortál iTRAS používám jak pro získání informací o zajímavých místech, tak i jako zdroj zajímavých fotografií a těší mě, že některé mé snímky jsou zde uveřejněné. Díky!

Pavel Kohout

fotograf ~ kohoutp@gmail.comProšel jsem si váš projekt a dost mne zaujal. Nádherné fotky, zajímavé a přitom jednoduché a přehledné uspořádání, dostatek informací k dané lokalitě a jejímu okolí, opravdu zatím nejpovedenější cestovatelský portál, jaký jsem viděl. Bude mi ctí vidět své snímky vedle takových fotografů, jakým je např. Ladislav Renner.

Pavel Myšák Mojžíš

krvežíznivý lovec stínů :) ~ foto.mysak@seznam.czJsem rád, že vím o dalším projektu, který představuje krásy Česka osobitým způsobem a prostřednictvím zajímavých fotografií :)

Milan Kment

fotograf a turista ~ milan.kment@seznam.czPortál iTRAS je super pro inspiraci na nové výlety a vymýšlení, jaká zajímavá místa v dané lokalitě navštívit. Hlavně oceňuji nápad oslovit fotografy a shromáždit nejkrásnější fotky pro každé místo – prohlížet si známá místa takto zvěčněná je nádhera. Přeji hodně úspěchů do budoucna!

Štěpán Hrouda

cyklista, turista a fotograf ~ Stepan.Hrouda@seznam.czO existenci tohoto portálu jsem bohužel neměl tušení až do nedávné doby, kdy jsem byl požádán o pár fotografií. Nyní již vím, že iTRAS se stane mojí nezbytnou pomůckou při plánování fotovýletů. Přeji autorům mnoho úspěchů.

Tomáš Hilger

fotograf ~ tomas@fotohilger.czCelý projekt www.itras.cz je moc povedený a líbí se mi. Už teď vím, že jsem objevil pár míst, kam vyrazím na foto-výlet :)

Karel Jelenovič

fotograf a cestovatel ~ k.jelenovic@gmail.comProhlédl jsem si váš portál a myslím, že je to velmi dobrý počin, který si zaslouží podporu.

Leoš Kubín

fotograf ~ leos.kubin@centrum.czJsem hrdá na to, že moje fotky jsou na iTRASU, opravdu! Přeji hodně úspěchů s webem i se vším ostatním.

Irena Sedláčková

fotografka a turistka ~ aneris@aneris.cz


Stránka: < Předchozí1- 2 -34Další >

© 2009–2024 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz