iTRAS > Registrace > Ohlasy uživatelů > 4. stránka výpisu

Ohlasy uživatelů: 4. strana

Zobrazuji ohlas uživatele č. 46 až 52 z celkem 52 ohlasů uživatelů pro portál iTRAS:

Prošel jsem si Váš cestovatelský portál iTRAS a udělal na mne velmi dobrý dojem – hlavně úžasná sbírka nádherných fotek. Přeji hodně úspěchů!

Ing. Jan Braum

důchodce ~ janbraum@volny.czDržím vám palce, ať vám portál dobře šlape. Neznal jsem jej, musím si vše pořádně projít. Ale už na první pohled vypadá pěkně!

Miloš Kotek

fotograf ~ info@kotekfoto.czPřeji mnoho úspěchů ve Vaší záslužné práci!

Ivo Duda

fotograf ~ IDuda@seznam.czCestovatelský portál iTRAS je zajímavý, pěkně vypracovaný a velice užitečný projekt. Dovedu si aspoň trochu představit, kolik dá práce shromažďování informací a fotografií a následné vytváření prezentací. Vzhledem k tomu, že se s přítelem hrozně rádi touláme s fotoaparátem českou přírodou, můžeme z iTRASu čerpat tipy na výlety a k tomu i potřebné informace. Moc Vašemu portálu fandím a považuji za velkou čest, že jste některé moje snímky na stránkách iTRASu zveřejnili. Do další Vaší činnosti přeji zdraví, hodně skvělých nápadů a samé dobré ohlasy.

Hana Slatinská

amatérská fotografka a turistka v důchodu ~ h.slatinska@seznam.czProhlížel jsem si Váš cestovatelský portál a je skvělý! Už jsem si jej uložil a budu ho používat při návrhu výletů po naší republice. Do teď jsem moc nevěřil, že naše země je tak krásná!

Karel Švehla

fotograf a turista ~ karel.svehla@siemens.comPřeji Vám s cestovatelským portálem, který je velmi zajímavý, mnoho úspěchů!

Miroslav Malý

fotograf ~ foto.mir.maly@seznam.czPři hledání chalupy na dovču pro naši rodinu jsem náhodou narazila na vaše stránky www.itras.cz – to nej z české krajiny. Musím vám seknout pochvalu: přehledné, informativní, zajímavé, rychlá orientace, prostě super! Přidávám si vás do oblíbených :)

Jarka Nikodémová ~ NikodemovaJarka@seznam.cz


Stránka: < Předchozí123- 4 -

© 2009–2024 iTRAS. Všechna práva vyhrazena.webdesign: Ladzo.cz